KURUMSAL

ARACINIZ NE OLURSA OLSUN, MARKANIZ GÜVEN OLSUN

ASAL OTOMOTİV SEKTÖRDE
52. YILINI KUTLUYOR

Samsun'da otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından Asal Otomotiv, sektörde 52. yılını kutluyor. Asal Otomotiv 52. yılında Samsun ve Ankara'da başlattığı yatırımlarla da büyümeye devam ediyor.

Asal Otomotiv 2150 m2 lik showroom , 10000 m2 lik servis ve diğer hizmet bölümleri olmakla beraber toplam 12150 m2 lik alanda hizmet veriyor.

Nissan ve Skoda binek ve ticari araçlarımızın satış ve satış sonrası bölümlerinde yaklaşık 65 deneyimli personel görev yapıyor. Sigorta acenteliklerimiz sayesinde (Asal Sigorta), sizlere farklı altarnetifler ve hizmetler sunabilmekteyiz.

Ayrıca Asal İkinciel 3000 m2 alanı ve 100 araçlık otoparkı ve kendi alanlarında uzman 3 personeliyle güvenli ve kaliteli hizmet sunuyor.

Yetkili bayiliğini yaptığımız tüm markalarımızın Satış Sonrası Hizmetlerini uzman kadrolarımız ile haftanın 6 günü gerçekleştirmekteyiz.

Anlaşmalı sigorta firmaları ile bağlantılı olarak markalarımızın yetkili servis garantileri altında hasarlı araçlarınızın onarımlarını da aracın ilk günkü orjinal durumuna uygun olarak yapmaktayız.

Online Servis Randevusu

Aracınızı servise getirmeden önce Online Servis Randevusu alabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan internet üzerinden aşağıdaki linkten başvuruda bulunun sizin için en uygun zamana randevu verelim, sıra beklemeyin, zaman kaybetmeyin.

ASAL OTOMOTİV HER ZAMAN YANINIZDA

Online Test Sürüşü Randevusu

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Online Servis Randevusu

Servis randevunuzu alın en önce sizin aracınız mutlu olsun.

Online REWAX/Oto Koruma Randevusu

REWAX Oto koruma ile aracınıza ışıl ışıl bir görünüm ve değer katın.

Aksesuar

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Fotoğraf Galerisi

Servis randevunuzu alın en önce sizin aracınız mutlu olsun.

Bizi Facebook'ta takip edin.

Tüm kampanyalarımızdan anında haberdar olun.