REWAX

ARACINIZIN BAKIMI EMİN ELLERDE

Boyayı yaşlanmaya, olumsuz doğa koşullarına karşı korur. Otomobilinizin boyası sararmaz, solmaz, matlaşıp donuklaşmaz. Dış etkenlere karşı yaz kış korur.

NANO TECH BOYA

Boyayı yaşlanmaya, olumsuz doğa koşullarına karşı korur. Otomobilinizin boyası sararmaz, solmaz, matlaşıp donuklaşmaz; dış etkenlere karşı yaz kış korunur.

MOTOR KORUMA

Aracın elektrik devrelerini ve motorunu yağ ve kirden korur. Plastik aksamların motor sıcaklığı ve hava şartlarından dolayı deforme olmasını, solmasını engeller.

ANTİ BAKTERİYEL VE ANTİ VİRAL İÇ TEMİZLİK

Otomobilin ön ve arka koltuklarına uygulanan özel kumaş koruyucu formülü, bu yüzeyleri yağ ve su bazlı leke yapıcı maddelere karşı korur, kumaşın aşınmaya karşı dayanıklılığını artırır.

SES İZOLASYONU VE ALT DARBE KORUYUCU

Patentli özel kaplama formülü, kabin içine giren yol ve tekerlek gürültüsünü marka ve modele bağlı olmak üzere %60'a kadar azaltır. Ayrıca otomobiilin altını darbelere karşı mükemmel bir şekilde korur.

KAPUT KORUYUCU FİLM

Öndeki araçlardan gelen küçük taşlara karşı en duyarlı bölge olan kaputun ön kısmını korur, boyaya hiç zarar vermez, istenildiğinde iz bırakmadan çıkarılabilir.

NANO-TECH FAR TEMİZLEME, KORUMA

Polikarbon esaslı olan far lambalarının yüzeyinde zamanla matlık oluşur. Bu da farların kronik sararmasına ve ilk günkü parlaklığı yitirmesine yol açar. Far koruma uygulaması ile far yüzeyinde oluşabilecek sararmaların oluşum süreci ertelenir veya engellenir.

GÜNEŞ KONTROL VE GÜVENLİK CAM FİLMLERİ

Seçilen koyuluğa göre ısıyı %45 - %65 oranında keserken zararlı Ultra Viyole ışınlarının yolcu kabinine girmesini %99 oranında engeller, kapkaççıların araç içine ulaşmasını zorlaştırır.

KLİMA DEZENFEKSİYON

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur. Otomobilinizde size rahat nefes aldırır.

NANO-TECH JANT TEMİZLEME, KORUMA

Çevre koşullarına bağlı olarak yaklaşık "1 yıl" sürekli koruma sağlar. Kir ve çamurun jantlara tutunmasını engeller, kirler rahatça temizlenebilir. Balata tozunun yüzeye tutunmasına izin vermez. Jant yüzeyinin parlaklığının azalmasını engeller ve yüzeyi korur. Krop kaplı veya alaşımlı her türlü janta uygundur. Jantların parlaklığını korur.

SU İTİCİ CAM KAPLAMASI

Yağmurun ve çamurun cama sıvışmasını engeller, yağışlı ve kötü hava koşullarında çok daha net bir görüş sağlar.

ASAL OTOMOTİV HER ZAMAN YANINIZDA

Online Test Sürüşü Randevusu

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Online Servis Randevusu

Servis randevunuzu alın en önce sizin aracınız mutlu olsun.

Online Oto Koruma Randevusu

Oto koruma ile aracınıza ışıl ışıl bir görünüm ve değer katın.

Aksesuar

Test araçlarımız ile muhteşem bir deneyime hazır mısınız?

Bizi Facebook'ta takip edin.

Tüm kampanyalarımızdan anında haberdar olun.